Plisy Warszawa

W naszej ofercie znajdziesz także eleganckie, robione na wymiar rolety plisowane dla Klientów z Warszawy. To połączenie żaluzji i tradycyjnych rolet, ale w bardziej subtelnym wydaniu. Montowane bezpośrednio do ramy plisy okienne są wyposażone w wygodne uchwyty oraz system umożliwiający ich rozsuwanie zarówno z góry, jak i z dołu. Dzięki szerokiej gamie dostępnych u nas tkanin możesz idealnie dopasować ich wygląd do wystroju wnętrza czy stopnia zaciemnienia pomieszczeń, jaki chcesz uzyskać. Robimy także plisy na okna o nietypowych kształtach.

Rolety plisowane Warszawa

Plisy okienne to wygoda i estetyka w jednym. Są subtelne, doskonale zacieniają pomieszczenia, umożliwiają też wpuszczenie do nich dokładnie takiej ilości światła, jakiej potrzebujesz — zarówno z góry, jak i z dołu. Doskonale nadają się do okien dachowych oraz wszelkich przeszkleń, np. w ogrodach zimowych. W przeciwieństwie do rolet czy zasłon zajmują niewiele miejsca, a do tego nie ograniczają możliwości otwierania drzwi czy okien. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem oferowanych przez nas plis — zachęcamy do kontaktu.

Cechy Szczególne

Zsuwanie zarówno od dołu

System umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu, jak i od góry.

Ruchomy uchwyt

Ruchomy uchwyt umożliwiający wygodne posługiwanie się nim w każdej pozycji.

Dostosowanie do każdego

Szeroki wybór tkanin.

Wszystkie rodzaje okien

Zastosowanie we wszystkich rodzajach okien, łącznie z oknami dachowymi, ogrodami zimowymi oraz w przeszklonych konstrukcjach dachowych.

Nietypowe kształty okien

Możliwość zastosowania przy nietypowych kształtach okna, takich jak np. trójkąty, trapezy, kształty owalne.

Zajmują mało miejsca

Zajmują najmniej miejsca po złożeniu. Mieszczą się doskonale w przestrzeni ograniczonej listwami przy szybowymi, dzięki czemu nie ograniczają otwierania okna bądź drzwi balkonowych.

Wygodność

Możliwość zasłonięcia
dowolnego fragmentu okna.

Skuteczne zaciemnienie

Polecane wszędzie tam gdzie inne zaciemnienia nie zdają egzaminu.

Okna dachowe

Skuteczne zaciemnienie okien dachowych

Plisy

Dowiedź się więcej

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do umówienia się na prezentacje z przedstawicielem naszej firmy. Na spotkaniu przedstawimy katalog tkanin, dojeżdżamy ze wszystkimi wzornikami, aby na miejscu można było jak najlepiej dobrać odpowiednią tkaninę do każdego pomieszczenia, np. do wystroju wnętrza.

Każdy nasz produkt jest realizowany indywidualnie pod zamówienie i klienta, co sprawia, że produkt jest idealnie dopasowany do Państwa okien i wnętrz.

Zobacz Realizacje

Pełna Oferta