Rolety Materiałowe - Warszawa

Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań zapewniających praktyczną i estetycznie prezentującą się osłonę okien w mieszkaniach i jednorodzinnych domach są rolety materiałowe. Rolety w kasecie z niezawodnym system prowadnic, są bardzo łatwe w montażu i użytkowaniu, zapewniają odpowiednią ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń oraz wzrokiem przechodniów, a do tego wyglądają bardzo elegancko, stanowiąc ozdobę wnętrza. Dzięki swoim licznym zaletom są najpopularniejszym rodzajem wewnętrznych osłon okiennych.

Piękne i funkcjonalne okienne rolety materiałowe do Twojego domu lub mieszkania

Proponowane przez nas rolety materiałowe dostępne są w wielu różnych tkaninach i kolorach, co sprawia, że bez problemu można dopasować osłonę okien do różnych aranżacji wnętrz. Do wyboru są m.in. klasyczne tkaniny jednobarwne, wzorzyste, strukturalne, nieprzezroczyste, transparentne czy ze specjalną warstwą odbijającą promienie słoneczne. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do składania zamówień, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontatku.

Rolety Materiałowe

Mechanizm działania

System prowadnic utrzymuje materiał przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając swobodnemu “powiewaniu” tkaniny. Mechanizm łańcuszkowy samoblokujący pozwala łatwo i wygodnie zatrzymać tkaninę na dowolnej wysokości bez dodatkowego blokowania łańcuszka. Cała roleta po zamontowaniu staje się integralną częścią okna.

Rolety skutecznie ochraniają nas przed nadmiernym nasłonecznieniem ale też stwarzają nam poczucie intymności, a dzięki zastosowaniu ciekawych materiałów i kolorów nadają wnętrzu niepowtarzalności.

Bogata oferta wyboru, ponad 350 tkanin

Tkaniny Jednobarwne

Tkaniny Wzorzyste

Tkaniny Strukturalne

Tkaniny Transparentne

Tkaniny Półprzezroczyste

Tkaniny Nieprzezroczyste

Tkaniny nieprzepuszczające światła (blackout)

Tkaniny z warstwa odbijającą promienie słoneczne

Kaseta i prowadnice dostępne są w kolorach: biały, brąz, złoty dąb, jasny dąb,
bagienny dąb, winchester, orzech, mahoń, wiśnia, srebrna anoda, szary antracyt.

Rolety Materiałowe

Piękny i wygodny sposób do osłonięcia okien

Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin pozwala stworzyć spójną i estetyczną dekorację, komponującą się z wnętrzem. Wybierając materiał powinieneś zwrócić uwagę na funkcję oraz charakter pomieszczenia, w którym będzie montowana roleta. Jasne, transparentne tkaniny optycznie powiększą pokój, a także go rozświetlą. Z kolei wzorzyste materiały nadadzą wnętrzu głębię i przestrzenność. Takie rozwiązania doskonale sprawdzą się w salonie lub kuchni. W pomieszczeniach służących jako sypialnia w ciągu dnia (np. pokoje małych dzieci), warto zastosować tkaniny typu blackout, które pozwolą na całkowite zaciemnienie wnętrza.

Rolety Materiałowe

Dowiedź się więcej

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do umówienia się na prezentacje z przedstawicielem naszej firmy. Na spotkaniu przedstawimy katalog tkanin, dojeżdżamy ze wszystkimi wzornikami, aby na miejscu można było jak najlepiej dobrać odpowiednią tkaninę do każdego pomieszczenia, np. do wystroju wnętrza.

Każdy nasz produkt jest realizowany indywidualnie pod zamówienie i preferencje klienta, co sprawia, że produkt jest idealnie dopasowany do Państwa okien i wnętrz.

Zobacz Realizacje

Pełna Oferta