Rolety Rzymskie w Warszawie

Szukasz dobrego sposobu na osłonę okien od wewnątrz, który mógłby pełnić również funkcję dekoracyjną? Jesteśmy przekonani, że rolety rzymskie na wymiar skradną Twoje serce! Są one znacznie bardziej stylowe niż tradycyjne rolety bądź żaluzje, a dzięki swojemu mechanizmowi działają tak samo skutecznie. Rolety rzymskie tworzą efektowne fałdy, dzięki czemu po zaciągnięciu w górę układają się w zgrabnie wyglądającą harmonijkę. Z kolei, gdy opuszcza się je na sam dół, wyróżniają się gładką i elegancką powierzchnią. Sprawdź przygotowane przez nas propozycje na stronie internetowej bądź odwiedź siedzibę w Warszawie.

Oryginalne rolety rzymskie na wymiar

Oferowane przez nas rozwiązania doskonale sprawdzą się do całego szeregu pomieszczeń. Rolety rzymskie z powodzeniem możesz zamontować w sypialni, salonie, kuchni, jak i biurze prowadzonej przez siebie firmy. Co ważne, w GROMADA-HURT umożliwiamy składanie indywidualnych zamówień, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się roletami rzymskimi na wymiar wykonanymi z wybranego przez siebie materiału. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z przedstawicielem naszej firmy z Warszawy, który zaprezentuje dostępne wzorniki, a także odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Zapraszamy do współpracy!

Rolety Rzymskie w Warszawie

Piękna dekoracja okien

Efektowne fałdy powstające po podciągnięciu rolet doskonale prezentują się w pokojach dziennych, sypialniach i kuchniach. Mogą być instalowane do ściany lub do sufitu. Szeroka gama tkanin pozwala dopasować właściwe rozwiązanie do każdego wnętrza.

Rolety Rzymskie w Warszawie

Duży wybór tkanin

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do umówienia się na prezentacje z przedstawicielem naszej firmy. Na spotkaniu przedstawimy katalog tkanin, dojeżdżamy ze wszystkimi wzornikami, aby na miejscu można było jak najlepiej dobrać odpowiednią tkaninę do każdego pomieszczenia, np. do wystroju wnętrza.

Każdy nasz produkt jest realizowany indywidualnie pod zamówienie i klienta, co sprawia, że produkt jest idealnie dopasowany do Państwa okien i wnętrz.

Rolety rzymskie w Warszawie są hitem sprzedaży 2019.

Zobacz Realizacje

Pełna Oferta