Rolety Dzień Noc Warszawa

Szukasz osłon okiennych, które pozwolą Ci regulować ilość światła wpadającego do wnętrza mieszkania? Interesuje Cię rozwiązanie łączące funkcjonalność z estetyką, a przy tym dostępne jest w przystępnej cenie? Trafiłeś więc pod właściwy adres — w firmie GROMADA-HURT mamy dla Ciebie propozycję idealną! Oferujemy bowiem rolety w systemie dzieńnoc, dzięki którym bez problemu możesz kontrolować dopływ światła. Wszystkich naszych Klientów z Warszawy i okolic zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tego rozwiązania!

Rolety dzień-noc — niezawodny system dekoracji okiennych

Nasza propozycja doskonale sprawdzi się w mieszkaniach, domach jednorodzinnych czy biurach — wszędzie tam, gdzie silne promienie słoneczne mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie. System rolet dzieńnoc składa się z tekstylnych pasów, z których część jest bardziej przejrzysta, a część mniej. Co więcej, rolety sterowane są zarówno ręcznie, jak i elektrycznie.

Naszym Klientom z Warszawy i okolic zapewniamy indywidualne podejście, bogatą paletę materiałów, fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby w celu umówienia spotkania!

Rolety Dzień Noc

Mechanizm działania

Roleta wykonana jest z naprzemiennych pasów z różnych tkanin, z czego jeden typ tkaniny jest bardziej przejrzysty. Użytkownik sam decyduje, w jakim stopniu pomieszczenie ma być zaciemnione. Rolety Dzień Noc sterowane są ręcznie lub elektrycznie. Tkaniny nie nagrzewają się i są łatwe do utrzymania w czystości.

Zastosowany mechanizm rolety jest samohamujący, co pozwala zatrzymać roletę w każdym położeniu. Można otwierać okno, ponieważ roleta zamontowana jest na skrzydle okiennym

Duży wybór tkanin

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do umówienia się na prezentacje z przedstawicielem naszej firmy. Na spotkaniu przedstawimy katalog tkanin, posiadamy wszystkie wzorniki, aby na miejscu można było jak najlepiej dobrać odpowiednią tkaninę do każdego pomieszczenia, np. do wystroju wnętrza.

Każdy nasz produkt jest realizowany indywidualnie pod zamówienie i klienta, co sprawia, że produkt jest idealnie dopasowany do Państwa okien i wnętrz.

Pełna Oferta