Verticale Rolety Pionowe w Warszawie

Pionowe żaluzje wewnętrzne montowane na specjalnej szynie wyposażonej w niezawodne mechanizmy sterujące (rozsuwane na prawo, na lewo, ze środka na boki, kurtyna) mogą być nie tylko praktyczną osłoną okien, ale niebanalnym elementem dekoracyjnym wnętrza. W naszej firmie dostępne są w wielu różnych modnych tkaninach, co sprawia, że bez problemu można dopasować je do aranżacji wnętrza.

Designerskie i funkcjonalne Verticale — Warszawa

Żaluzje pionowe instalowane wewnątrz pomieszczeń to nowoczesny sposób na utrzymanie odpowiedniej temperatury we wnętrzach oraz dekoracji okien. Pozwalają na precyzyjną regulację poziomu światła w danym pomieszczeniu, są łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu, a do tego doskonale się prezentują, stanowiąc również ozdobę wnętrza. Verticale dzięki swoim licznym zaletom wykorzystywane są w budynkach mieszkalnych, gabinetach, biurach czy obiektach użyteczności publicznej, a także wszędzie tam, gdzie konieczne jest zasłanianie większych powierzchni, na przykład przeszklonych ścian, witryn czy okien o wielkich gabarytach.

Verticale Rolety Pionowe w Warszawie

Cztery techniki rozsuwania oraz duży wybór tkanin

W naszej ofercie masz wybór szerokości lameli 127mm i 89mm. Do wyboru są cztery techniki rozsuwania vertikali np. rozsuwane na prawo, na lewo, ze środka na boki, kurtyna.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do umówienia się na prezentacje z przedstawicielem naszej firmy. Na spotkaniu przedstawimy katalog tkanin, posiadamy wszystkie wzorniki, aby na miejscu można było jak najlepiej dobrać odpowiednią tkaninę do każdego pomieszczenia, np. do wystroju wnętrza.

Zobacz Realizacje

Pełna Oferta