Verticale Rolety Pionowe w Warszawie

Pionowe żaluzje wewnętrzne montowane na specjalnej szynie wyposażonej w niezawodne mechanizmy sterujące (rozsuwane na prawo, na lewo, ze środka na boki, kurtyna) mogą być nie tylko praktyczną osłoną okien, ale niebanalnym elementem dekoracyjnym wnętrza. W naszej firmie dostępne są w wielu różnych modnych tkaninach, co sprawia, że bez problemu można dopasować je do aranżacji wnętrza.

Designerskie i funkcjonalne Verticale — Warszawa

Żaluzje pionowe instalowane wewnątrz pomieszczeń to nowoczesny sposób na utrzymanie odpowiedniej temperatury we wnętrzach oraz dekoracji okien. Pozwalają na precyzyjną regulację poziomu światła w danym pomieszczeniu, są łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu, a do tego doskonale się prezentują, stanowiąc również ozdobę wnętrza. Verticale dzięki swoim licznym zaletom wykorzystywane są w budynkach mieszkalnych, gabinetach, biurach czy obiektach użyteczności publicznej, a także wszędzie tam, gdzie konieczne jest zasłanianie większych powierzchni, na przykład przeszklonych ścian, witryn czy okien o wielkich gabarytach.

Verticale Rolety Pionowe w Warszawie

Cztery techniki rozsuwania oraz duży wybór tkanin

W naszej ofercie masz wybór szerokości lameli 127mm i 89mm. Do wyboru są cztery techniki rozsuwania vertikali np. rozsuwane na prawo, na lewo, ze środka na boki, kurtyna.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do umówienia się na prezentacje z przedstawicielem naszej firmy. Na spotkaniu przedstawimy katalog tkanin, posiadamy wszystkie wzorniki, aby na miejscu można było jak najlepiej dobrać odpowiednią tkaninę do każdego pomieszczenia, np. do wystroju wnętrza.

Pełna Oferta