Żaluzje - Warszawa Gocław

Wygodna kontrola ilości światła słonecznego w domu przydaje się nie tylko latem. Może ona być bowiem potrzebna niezależnie od tego, jaka pogoda jest za oknem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, prezentujemy oryginalne żaluzje aluminiowe, które bez trudu dopasujesz do wymiaru swoich okien. Gocław w mieście Warszawa jest miejscem Twojego zamieszkania? Tak się składa, że to właśnie przy ulicy ul. Ostrobramskiej 73c mieści się siedziba naszej firmy, w której z przyjemnością zaprezentujemy Ci bieżący asortyment stylowych żaluzji. Dołącz do grona zadowolonych Klientów GROMADA-HURT już dziś!

Żaluzje

Żaluzje aluminiowe - Warszawa

Poprzez dowolne ustawienie kąta nachylenia piór, użytkownik sam określa stopień zaciemnienia wnętrz. Żaluzje aluminiowe można zamontować na dowolnym rodzaju okna (PVC, aluminium, drewno). Również do wnęki, czy na ścianie dzięki odpowiednio dobranym wieszakom. Żaluzje aluminiowe produkowane są według indywidualnego wymiaru co gwarantuje doskonałe dopasowanie do okna.

Żaluzje aluminiowe są polecane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności np. kuchnie, łazienki, ogrody zimowe, sauny. Nie ulegają odkształceniom i są odporne na oddziaływanie wilgoci. Są trwałe i pozwalają cieszyć się pięknie osłoniętym oknem przez długi czas.

Żaluzje na wymiar

Warszawa jest jednym z wielu miast, na których terenie prowadzimy naszą działalność. Specjalizujemy się w fachowym doradztwie, a także montażu funkcjonalnych żaluzji w domach, biurach czy mieszkaniach naszych Klientów. Oprócz modeli aluminiowych proponujemy również nietuzinkowe żaluzje drewniane wyróżniające się oryginalnym designem. Zapoznaj się z całą kolekcją prezentowanych przez nas rozwiązań, składając zamówienie na wybrane żaluzje na wymiar. Do współpracy zapraszamy Klientów z Warszawy, okolic stolicy, ale nie tylko. Gwarantujemy pełną satysfakcję i zadowolenie z usług!

Łatwe do utrzymania w czystości

Wystarczy przetrzeć żaluzje wilgotną szmatką, aby usunąć kurz i brud. Można również w całości wyczyścić je na mokro np. pod prysznicem. Szybko i bez kłopotu! Żaluzje aluminiowe to świetne rozwiązanie dla alergików i osób mających problemy z drogami oddechowymi.

Żaluzje

Żaluzje Drewniane - Warszawa

Żaluzje drewniane to kolejny hit sezonu w Warszawie. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących piękno i naturalność we wnętrzach.

Drewniane lamele 50mm o różnorodnej kolorystyce ekskluzywnie komponują się na dużych przestrzeniach. Bardzo skutecznie wypełniają całe okno lub wnęki okienne. Większy rozmiar lameli bardziej podkreśla naturalne piękno surowca z którego zostały wykonane.

Żaluzje

Duży wybór kolorów

Bogata kolorystyka piórek 45 kolorów pozwala na doskonałe dopasowanie do aranżacji wnętrza.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do umówienia się na prezentacje z przedstawicielem naszej firmy.

Zobacz Realizacje

Pełna Oferta